İnovasyona hazır mısınız?

İnovasyona hazır mısınız?

Dijitalleşmenin giderek arttığı günümüzde şirketinizi yeniden hayal ederek şekillendirin. 31 Mayıs 2016 Salı günü gerçekleşecek SAP İnovasyon Forum İstanbul’da SAP’nin dijital ekonomiye yön veren yeni teknolojilerini yaşayın. En yeni çözümler ve en yeni teknolojilerin tanıtılacağı, inovatif ürünlerin başarı hikayeleri ve vaka analizleri ile destekleneceği SAP İnovasyon Forum’a, inovatif çözümleriyle en yenilikçi SAP iş ortakları arasında başı çeken IMPROVA altın sponsor olarak katılıyor.

 

IMPROVA forumdaki ana temalardan biri olan Tedarik Zinciri başlığına, “Entegre İş Planlama” ve “Stok Optimizasyonu” konulu iki sunumla katkı sağlıyor.

 

Sunumlarımız:

 

12:00-12:25 SAP İle Stoklarınızı Optimize Edin
Müşteri hizmet seviyelerinden ve kaynak kapasite kullanım oranlarından ödün vermeden stoklarınızı minimize etmenin yolu SAP Enterprise Inventory Optimization ürününden geçiyor. Tedarik zincirinizdeki tüm lokasyonlarda stock out durumuna düşmeden stok maliyetlerini nasıl minimize edeceğinizin yollarını bizden dinleyin.

 

14:55-15:20 S&OP Süreçlerinde SAP IBP ile Dijital Dönüşüm
SAP’nin yeni nesil Entegre İş Planlama ürünü SAP IBP ile, klasik S&OP kapsamının bir adım ötesine geçerek, finansal planlama adımlarınızı da sürecin içine dahil edin. Planlama süreçlerinizi eş zamanlı yönetebilirken, ileri analitik uygulamalar, interaktif simülasyon yöntemleri ve esnek Excel arayüzleri kullanarak şirketinizin talep-tedarik-para dengesini optimize edin.

 

Etkinlik ajandasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.

 

Yorumsuz

Post a Comment