Title Image

Biz Kimiz

Hakkımızda

Improva

Improva Türkiye’de ve Avrupa’da bilişim teknolojileri alanında hizmet veren öncü danışmanlık firmalarının başında gelir. SAP kanal ortağı olarak faaliyet gösteren Improva; müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi, Fiori, Hana, Analitik, Müşteri ve Satıcı İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi başta olmak üzere SAP ürün ailesindeki farklı ürünlerle ilgili danışmanlık ve lisans hizmetleri sunar. Bilişim sektöründeki pek çok ilke imza atan Improva, hızla değişen iş hayatına yenilikçi çözümler getiren en yeni SAP ürünlerini başarıyla uygular.

 

SAP SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi) alanında almaya hak kazandığı sertifika ile SAP’nin Türkiye’de uzmanlığını sertifika ile onayladığı ilk SCM partneri olan Improva; Türkiye’deki SCM projelerinin tamamına yakınında yer almıştır. Improva, SAP ürün ailesindeki yeni ürünlere ve yeni teknolojilere yaptığı AR-GE yatırımlarıyla sektördeki yeniliklere öncülük eder. Sahip olduğu sertifikalı sektörel çözümleriyle yapıdan kimyaya, ilaçtan tekstile, tüketici ürünlerinden otomotive kadar bir çok lokomotif sektördeki lider kuruluşun bilişim çözüm ortağı olan Improva ile hayata geçirilen her proje bir başarı hikayesine dönüşür.

Neden

Improva

Sahip olduğumuz bilgi, birikim ve AR-GE’ye verdiğimiz önemin bir sonucu olarak yeni teknolojileri ve SAP çözümlerini ülkede ilk uygulayan SAP partneri konumundayız.

Türkiye’deki ilk SAP S&OP (Satış ve Operasyonel Planlama) ve SAP SPP (Yedek Parça Planlama) projelerini hayata geçirdik.

Türkiye’deki ilk ve en kapsamlı E-Kanban projesini başarıyla canlıya aldık.

Sertifikalı danışmanlarımız ve farklı sektörlerdeki başarı hikayelerimizle üretim, planlama, optimizasyon ve lojistik alanlarında en çok tecrübeye sahip SAP partneriyiz.

Türkiye’de ve EMEA bölgesinde yapı, kimya, ilaç, tekstil, otomotiv, tüketici ürünleri sektörlerinde SAP’nin deneyimini sertifikalandırarak onayladığı sayılı SAP partneri arasındayız.

SAP SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi) çözümünde Türkiye’de SAP’nin deneyimini sertifika ile tescillediği ilk SAP partneriyiz.

Şirket sunumumuza göz atmak ister misiniz?

Projelerimizde öncü olmaya çalışıyor ve harika işler çıkarıyoruz

Otomotivden tekstile bir çok lokomotif sektörde uzun yılların getirdiği tecrübemizle fark yaratıyoruz. improva olarak gelişime, yeniliğe, iyileşmeye çok önem veriyoruz. Her sene Ar-Ge alanında önemli yatırımlar yapıyoruz. improva ilklerin şirketi. Sahip olduğumuz güçlü danışmanlık kadrosuyla en zor projelere girip kolaylıkla başarıya ulaştırıyoruz.

Improva Olarak İlklerimiz

Türkiyenin ilk SAP SCM projesini yapan ekibiz

Türkiye’de ilk ve en kapsamlı SAP E-Kanban projesini gerçekleştiren ekibiz.

IS-Automotive, IPPE, model mix planning proje tecrübesi olan ilk ve tek ekibiz.

Müstahsil konusunda en çok başarılı projeyi gerçekleştiren ekibiz.

Dünya’da 5 müşteride canlıya alınmış SAP S&OP çözümünü Türkiye’de ilk kez uygulayan şirketiz.

Türkiye’deki ilk SPP projesini gerçekleştiren ekibiz.

İlaç sektöründe ilk SAP SCM uygulamasını gerçekleştiren şirketiz.

SAP SCM APO’nun tüm modüllerini uçtan uca uygulayan ilk ve tek şirketiz.

Firmanızda ilkleri siz de deneyimlemek ister misiniz?

1000346

Tüketilen Kahve 🙂

140

Proje

110

Uzun Yol Arkadaşı

17

Sektör