Hakkımızda

Biz Kimiz?

En yeni SAP teknolojilerini sektör deneyimimizle birleştirip modern işletmelerin sürekli değişen ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

SAP Kanal İş Ortağı

SAP kanal iş ortağı olarak  müşterilerimize Kurumsal Kaynak Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi, Analitik, Müşteri ve Satıcı İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi başta olmak üzere SAP ürün ailesindeki farklı ürünlerle ilgili danışmanlık ve lisans hizmetleri sunuyoruz. Bilişim sektöründeki pek çok ilke imza atan ekibimizle, hızla değişen iş hayatına inovatif çözümler getiren en yeni SAP ürünlerini başarıyla uyguluyoruz.

Uluslararası Deneyim

Kuruluşumuzdan bu yana, Türkiye’deki mühendislik bilgi ve birikimini tüm dünyaya ihraç etme hedefiyle her yıl hizmet verdiğimiz ülke sayısını arttırıyoruz. Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Afrika’dan Uzak Asya’ya yayılan coğrafyada gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerle 2019 yılında Türkiye’nin bilişim sektöründeki en büyük 13. hizmet ihracatçısı konumuna yükseldik.

AR-GE Yatırımları

Teknoloji baş döndürücü bir hızla değişirken, iş hayatının ihtiyaçları da değişiyor ve dönüşüyor. Improva olarak, SAP ürün ailesindeki en yeni ürünlere ve teknolojilere yaptığımız AR-GE yatırımlarımızla sektördeki ilklere öncülük ediyoruz.

Sektörel Tecrübe

Sahip olduğumuz endüstriyel çözümlerimizle yapıdan kimyaya, ilaçtan tekstile, tüketici ürünlerinden otomotive kadar bir çok lokomotif sektördeki lider kuruluşun bilişim çözüm ortağıyız. Improva ile hayata geçirilen her proje bir başarı hikayesine dönüşüyor.

Bir Bakışta Improva

Neden Improva

20 Yılı Aşkın Deneyim

Alanında uzman sektör liderlerimizle tanışın! Her bir SAP projesini iş yapma şekillerini değiştiren transformasyon projeleri olarak görüyoruz. Sektör deneyimi başarılı projelerin anahtarı.

Proje Yönetim Kabiliyeti

Başarılı bir proje yönetimi, başarılı projelerin en önemli parçasıdır. Proje yönetimi, kapsamlı projelerin planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesi sürecini kapsar ve işletmelerin kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. Geleneksel proje yönetimi yaklaşımlarından farklı olarak Improva'nın değişen teknoloji ve insan davranışlarına göre yeniden şekillendirdiği, SAP best practice'leriyle harmanladığı IPPM ile projeleriniz emin ellerde.

Hazır Çözümler

Kullanıma hazır 100'e yakın Improva paket çözümünü görmeden yeni bir projeye başlamayın. E-Çözümlerden Elektronik Hesap Özetine, regülasyon gerektiren sektörel çözümlerden dış ticarete kadar tüm süreçleriniz başarısı ispatlanmış paket çözümlerle çok daha kolay.

Sürekli Destek ve İyileştirme

Improva olarak projelerin başarılı bir şekilde uygulanmasından sonra da müşterilerimize kesintisiz desteğimiz devam ediyor. Müşterilerimiz teknolojik altyapılarını güncel tutarken rekabet avantajlarını sürdürmelerine yardımcı oluyoruz.

En Yeni Teknolojiler

İş yapma şekilleri, pazar dinamikleri, tüketici davranışları hızla değişirken, iş hayatındaki problemler de her gün değişmekte, yeni teknolojilerle yeni çözümler aranmaktadır. Improva olarak SAP'nin en yeni teknolojilerine yatırım yapıyoruz. Yapay zeka ve makine öğrenimi alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, büyük veri analitiği çözümleri ve bulut bilişim gibi konularda müşterilerimizin dijital dönüşüm stratejilerini birlikte çiziyoruz.

Sektörel Uzmanlık

Her endüstri kendi içerisinde çok farklı süreçleri barındırır. SAP projelerinde sektörel deneyim proje sürelerini kısaltır ve SAP ürünlerinden maksimum faydayı almanızı sağlar. Yapı, kimya, ilaç, tekstil, otomotiv, tüketici ürünleri, savunma sanayi, medya, oil&gas, gıda sektörlerinde gerçekleştirdiğimiz sayısız başarılı proje deneyimimizle hizmetinizdeyiz.