Title Image

Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji Danışmanlığı

 

SAP, tüm ERP programları ile paralel şekilde, belli standartlara ve uyarlama ekranlarına sahiptir. SAP’nin kolay uyarlanma yeteneği ve sahip olduğu en iyi kullanım örnekleri, her talepte veya oluşabilecek her ihtiyaçta kod yazmadan, bir çok zaman uyarlamada ufak bir ayarı değiştirerek istenilen süreçlere esnek bir şekilde adapte olmayı sağlar. Yine de SAP’nin standardı ile adreslenmeyen özel istekler zaman zaman ortaya çıkabilmektedir. Çıktı ihtiyaçları, dış sistemlerle ve cihazlarla yapılacak entegrasyonlar, ek rapor istekleri ve tamamen müşteriye özgü olan bir takım süreçleri kapsayan programlar için teknoloji danışmanlığı hizmeti devreye girer. SAP Gui, Fiori, portal gibi platformlarda yapılan tüm yazılım geliştirme faaliyetleri teknoloji danışmanlığının kapsamında değerlendirilir.

 

SAP Gui’deki geliştirmeler için geliştirme dili olarak SAP ABAP kullanılmaktadır. Portal, Fiori ve diğer UI5 tabanlı platformlarda ise Java ve Java Scriptlerden yararlanılmaktadır. SAP’nin bazı yeni nesil ürünlerinde ve Fiori ara yüzünde UI5 teknolojisi kullanılmaktadır. UI5 teknolojisine sahip olan uygulamalar tamamen web tabanlı olup mobil platformlarda da ek geliştirme gerekmeksizin çalışabilmektedir. Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden ve bu alandaki AR-GE ilişkili yatırımları ile dikkat çeken SAP, kurduğu web tabanlı, cihaz bağımsız mimari ile hem geliştirme yapmayı kolaylaştırmış hem de geliştirmeden alınan faydayı maksimize etmiştir.

 

IMPROVA teknoloji danışmanlığı alanında sahip olduğu deneyimli danışmanlık kadrosu ile geleneksel ve yeni teknolojileri harmanlayarak müşterileri için ihtiyaca uygun çözümler üretmektedir. Teknoloji danışmanlığı hizmeti kapsamında hazır IMPROVA çözümlerinden yararlanarak kısa sürede fayda elde etmek mümkündür. Size uygun teknolojilerin doğru bir tasarımla ve maksimum performansla geliştirilmesi için bizimle bağlantıya geçin. Hem hazır çözümlerimizi hem de teknoloji danışmanlığı konusundaki deneyimimizi size aktaralım.