Grow with SAP

Geleneksel çözümlerin ötesine geçin!

İşletmenizi benzersiz bir başarıya ulaştırmak için SAP’nin sunduğu en son teknolojilerden, özel çözümlerden ve sektör uzmanlığından yararlanın.

GROW with SAP ile İşletmenizin Gücünü Ortaya Çıkarın

Improva olarak işletmenizin dijital çağda büyümesine yardımcı olmaya kararlıyız. Sizi geleceğin akıllı işletmesine dönüştürecek, çığır açan bir çözüm olan “GROW with SAP” ile tanıştıralım. SAP’nin yeni nesil bulut çözümünün kuruluşunuza getirebileceği avantajlara bir göz atalım:

Sorunsuz Bulut Geçişi
GROW with SAP, ERP verilerinizi ve süreçlerinizi buluta zahmetsizce geçirmenizi sağlar. İşletmenize artan talepleri karşılamak için ölçeklenebilirlik, değişikliklere hızlı bir şekilde uyum sağlama esnekliği ve sürekli bir yenilik akışına erişim gibi oldukça kapsamlı avantajlar sunar.
Geleceğe Hazır ERP
Güncelliğini yitirmiş eski sistemlere GROW with SAP ile veda edin. Gerçek zamanlı içgörüleri, kolaylaştırılmış süreçleri ve dinamik pazar trendlerine hızla tepki verme yeteneğini deneyimleyin.
Yapay Zeka Destekli Erişim
Yapay zeka destekli sohbet robotlarını kullanarak müşterilerinizle etkileşime geçin ve onlara olağanüstü bir destek sunun. Bu modern yaklaşımla müşteri hizmetlerinin yanıt verme hızını ve katılımını artırın.
Özel Çözümler
GROW with SAP, farklı talepleri olan işletmeler için özel çözümler sunar. Benzersiz gereksinimlerinizi etkili bir şekilde karşılamak için SAP ortamınıza sadece sizin işletmenize ait özelleştirmeler yapın.
Previous slide
Next slide

GROW with SAP'nin
Temel Bileşenleri

GROW with SAP, her biri işletmenizin başarısını sağlamada önemli bir rol oynayan altı temel bileşenden oluşur.

SAP Business Process Intelligence (BPI)

İş akışlarınıza ilişkin gerçek zamanlı bilgilerle karar verme sürecinizi güçlendirin. İyileştirilecek alanları belirleyin ve süreç optimizasyonunu teşvik edin.

Intelligent Enterprise

İşetmenizdeki operasyonları kolaylaştırmak, karar alma sürecini iyileştirmek ve yeniliğe teşvik etmek için tasarlanmış, akıllı ERP'ye geçin.

SAP Business Technology Platform (BTP)

Entegrasyon, analiz ve uygulama geliştirmeye yönelik bir araç paketiyle verilerinizin tüm potansiyelinden yararlanın.

Araçlar ve Hizmetler

Danışmanlıktan entegrasyona kadar dijital yolculuğunuzu destekleyecek kapsamlı bir araçlar paketine ve uzman hizmetlere erişin.

SAP Business Network

Müşteriler, tedarikçiler ve iş ortaklarıyla kesintisiz iletişimi kolaylaştırın. Tedarik zincirinizi kolaylaştırın, iş birliğini geliştirin ve verimliliği artırın.

Bulut Altyapısı

Bulut altyapısıyla dijital dönüşümünüz için sağlam ve ölçeklenebilir bir temel sağlayın.

Grow with SAP'nin İşletmenize Katacakları

Günümüzün iş dünyası uyum, yenilik ve dayanıklılık talep ediyor. Başarıya giden yol işletmenizi canlandırabilecek bir yolculuk olan dijital dönüşümü benimsemekten geçer. Kapsamlı bir çözüm olan Grow with SAP, bu dönüştürücü yolculukta güvenilir yol arkadaşınız olarak hizmet ediyor.

Grow with SAP, yalnızca bir yazılım çözümünün ötesine geçiyor; işinizi yeniden tanımlamak için en son teknolojiyi, kişiselleştirilmiş çözümleri ve sektöre özel uzmanlığı kusursuz bir şekilde sizin için birleştiriyor.

Süreç optimizasyonu ve gerçek zamanlı bilgiler, kuruluşunuz genelinde verimliliğin artmasına yol açar.

Çözümümüz, dijital dönüşümün karmaşıklığını basitleştirerek yolculuğunuz için net bir yol haritası sağlar.

Gelişmiş işbirliği ve bağlantı yoluyla müşteriler, tedarikçiler ve ortaklarla daha güçlü ilişkiler geliştirin.

Değişen iş taleplerine zahmetsizce uyum sağlayarak bulut bilişimin ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini benimseyin.

Yeniliğin gücüyle dijital çağda önde olun, işinizi ileriye taşıyın.

GROW with SAP Deneyiminize Öncülük Ediyoruz

IMPROVA olarak teknolojinin potansiyelini gerçek sonuçlara dönüştürüyoruz. Disiplinli bir yaklaşımla, yalnızca iş ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmayıp aynı zamanda kuruluşunuzu da geliştiren Grow with SAP çözümleri ile işletmenizi bir üst boyuta taşıyoruz. Teknik becerimiz ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımız ile dijital yolculuğunuzda yanınızdayız.

Uzmanlık

Ekibimiz yılların tecrübesiyle SAP çözümlerine derin bir uzmanlık katıyor. SAP sistemlerinin karmaşıklıklarını biliyoruz ve Grow with SAP yolculuğunuzun kusursuz olmasını sağlamak için bu bilgiden yararlanıyoruz.

Özel Çözümler

Hiçbir işletmenin birbirine benzemediğini biliyoruz. Grow with SAP çözümünü özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. İşletmeniz sizin kadar benzersiz bir çözümü hak ediyor.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Sizin başarınız bizim başarımızdır. Grow with SAP'nin kuruluşunuzun gelişmesine güç katmasını sağlayarak iş hedeflerinize ve müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz.

Sürekli Destek

Taahhüdümüz uygulamayla bitmiyor. İşletmenizi SAP teknolojisinin en ileri seviyesinde tutmak için sürekli destek, güncellemeler ve optimizasyon süreçlerinizde yanınızdayız.

Yenilik

İşletmenizi teknolojik yeniliklerin ön saflarında tutmak için sizinleyiz. IMPROVA aracılığı ile Grow with SAP'yi benimseyerek iş dünyasının geleceğini kucaklamanıza yardımcı oluyoruz.