Kurumsal Kaynak Planlama ERP

RISE with SAP ile geleneksel çözümlerin ötesine geçin! İşletmenizi benzersiz bir başarıya ulaştırmak için RISE’ın sunduğu en son teknolojilerden, özel çözümlerden ve sektör uzmanlığından yararlanın.

SAP® S/4HANA - Akıllı ERP Sistemi Dönüşümü

Akıllı ERP sistemleri, şirketlere daha hızlı, verimli ve esnek iş süreçleri yönetme yeteneği sağlayarak işletme performansını artırır. 

Kurumsal Kaynak Planlama

Akıllı ERP Sistemleri gerçek zamanlı verilere dayalı daha iyi kararlar almayı kolaylaştırır, veri analitiği ve yapay zeka desteği ile operasyonel mükemmeliği teşvik eder, müşteri deneyimini iyileştirir ve işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerine uyum sağlamasına yardımcı olur. Bu sayede rekabet avantajı elde etme ve işletmelerin büyümesini desteklemek için önemli bir fayda sağlar.

Dünya değişiyor hem de şimdiye kadar değişmediği kadar büyük bir hızla. Bu değişim şirketlere bir taraftan bugüne dek ulaşılamayana ulaşmak, yeni alanlar keşfetmek için sayısız araç sunarken bir taraftan da şirketlerde en küçük hataları ve verimsizlikleri tolere etmeyen bir kapının aralanmasına neden oluyor. Şirketler için dinamizmin ve değişimin merkezde olduğu bu yeni dünyada yalpalamadan her zaman ileriye doğru adım atmanın tek yolu süreçlerin, organizasyonların ve sistemlerin kesintisiz ve maksimum verimlilikle yönetilmesinden geçiyor.

Geçmişten bu yana kaynakların verimli bir şekilde yönetilmesi için kullanılan ERP (Enterprise Resource Planning – Kurumsal Kaynak Planlama) uygulamaları şirketlerin verimlilik yarışında her geçen gün daha da merkezde yer alıyor. ERP tanım olarak mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel isimdir.

Şirketler ERP uygulamaları ile süreçlerini entegre ve sistematik şekilde yönetme şansı bulur. Dünyada en çok kullanılan ERP uygulamalarından biri olan ve her sektörün ihtiyaçlarına uygun sektörel çözümler sunan SAP ERP uygulaması ile üretimden, finansa, satın almadan satışa kadar tüm departmanlar entegre ve bütünleşik bir yapıda maksimum verimle kolayca yönetilebilir. Improva deneyimli ve yetkin ekibi ile ERP uygulamalarını iş ortaklarına sunarak değer katan projelere imza atmaya devam etmektedir.

Özelleşmiş bulut çözümü

Rise with SAP

Uzun yıllardır kullandığınız mevcut SAP ERP’nizi değiştirme zamanınız geldi. 8000’den fazla mobil ekrandan anlık karar vermenizi sağlayan analitiklere, SAP S/4HANA’nın son teknolojisi ile tanışın. İster eski yatırımlarınızı ve verinizi kaybetmeden, isterseniz de temiz bir sayfa açıp baştan kurgulayarak akıllı işletme olma yolunda ilk adımı SAP S/4 HANA Cloud ile başlatın. Improva olarak size yolun her adımında rehberlik etmek için buradayız.

Sektörünüze özel en iyi çözümlere hızlı ulaşmanın yolu

Grow with SAP

Büyümekte olan bir KOBİ iseniz, mevcut ERP’niz artık size yetmiyorsa, işletmenizi uluslararası standartlara taşımak istiyorsanız Grow with SAP ile tanışma zamanınız geldi. İşletmenizi benzersiz bir başarıya taşımak için inovasyonun ERP hali Grow with SAP ile tanışın. Sektörünüze özel en iyi uygulamaları kısa süre içerisinde kullanmaya başlayın.