Title Image

Lojistik Ağı – LN

Lojistik Ağı – LN

 

Bu SAP çözümü size nasıl yardımcı olabilir?

Tedarik zincirinin son müşterilerine kadar sağlanan hizmeti iyileştirmek ve toplam nakliye maliyetini azaltmak için lojistik sürecindeki işbirliği ve uyum zorunlu hale gelmiştir. Mümkün olan en iyi taşıma hizmeti SAP Logistics Network çözümü ile en gelişmiş nakliye yönetimi olmak üzere saydamlıkla sunulmaktadır.

Bu çözüm; lojistik sürecinin tüm katılımcıları ile taşıma boyunca bağlantı sağlanması ve nakliyesi yapılan ürünlerin süreç boyunca takibi sayesinde müşteri hizmetlerinin bütünüyle iyileştirilmesine imkan vermektedir.

 

Bu SAP çözümü size neler sunar?

Stratejik navlun yönetimi

Gelecekteki ulaşım ihtiyaçlarını tahmin edilmesi üzerine kurulan bu SAP çözümü teklif isteme ve taşıyıcı ile anlaşma süreçlerini en üst noktalara taşımaktadır.

Ürünlerde serileştirme ve izlenebilirlik

Auto-ID teknolojisi ve seri üretilmiş ürünlerde tam takip imkanı sağlayarak iş süreçlerini otomatikleştirmektedir.

Lojistik sürecindeki ihtiyaçların anlaşılması ve karşılanması

Nakliye süreci katılımcılarının, tedarik zinciri genelinde tüm ürün ve mevcut süreç varlıklarının takibini sağlamaktadır.

Göstergeler

Planlanmamış maliyetin azalması0

Nakliye giderlerinin azalması0

Bu SAP çözümünün sağladığı faydalar nelerdir?

Müşteri hizmeti düzeyini iyileştirirken, nakliye sürecinde bir uçtan diğerine kadar en uygun stok dengesini mümkün kılan SAP Logistics Network(on Hana ) çözümü; ürün takip, kontrol ve nakliye giderlerinin tahmini gibi noktalarda tüm lojistik ağını en etkin şekilde yönetmenizi sağlar:

  • Sevkiyat sektöründe en avantajlı piyasa oranlarına ve taşımacılarla yapılabilecek en uygun navlun sözleşmelerine en etkin ulaşım,
  • Gelişmiş altyapısıyla zamanında ve eksiksiz teslimat ile en etkin nakliye yönetimi,
  • Gerçek zamanlı sevkiyat ve süreç analizleri kullanılarak sorunlara daha hızlı çözümler, düşük işletme maliyetleri ve daha az aşırı stok,
  • Daha güvenli ve izlenebilir ürün dağıtımı imkanı sunar.

Üretim çözümlerimiz için daha fazla bilgi edinin